Shaker GTN

Sale!
shaker-yellow

МКД390 МКД250

Category:

Нема на залиха

Опис на производот

Шејкер со лого Gold Touch Nutrition.

неонски жолт полупроѕирен шејкер
собира до 500 ml течност
мерни знаци ml и oz
цврсто затворање, не протекува

BPA free