Fitness Elastic

Sale!
ластик

МКД700 МКД500

Nataly Fit
Екстра јак текстилен ластик за фитнес тренинг
Боја црна

Подигнете и тонизирајте го вашиот задник и нозе со ластиците Nataly Fit. Ќе ви помогнат брзо да добиете совршени нозе и задник. Лесен за употреба, резултатите со само 20 мин вежбање на ден. Совршени за во фитнес сала и за дома.

Опис на производот

Идеални за тренинг дома : Ако сакате да го затегнете телото но немате многу време да одите во теретана, изберете ги овие уникатни ластици! Загарантирано ќе да добиете резултати со само 20 минути вежбање на ден! Почувствувајте ја разликата по првото вежбање!

Текстилните ластици Nataly Fit се идеални за мажи и жени. Најдобри ластици за тренирање на газот, бутовите и колковите. Затегнете го целото тело едноставно и лесно со овој екстра јак ластик. Ќе бидете 100% задоволни од користењето на овие прекрасни ластици.

Нема лизгање и замотување – Нашите ластици нигогаш нема да се тркалаат, лизгаат или скинат. Тестирано со илјадници жени од сите големини. Неверојатно удобно – може да ги користете и на гола кожа без појава на алергија.